Welcome to Slovak Car Festival!

We noticed you’re visiting from Slovakia or the Czech Republic. For the best experience and to read information in your native language, visit our Slovak version of the site.

Double Red Cars Events Calendar

Double Red Cars Events Calendar

2023
September 16th
VETERANS MEETING
Nezabudnuteľný moment, keď 16. septembra 2023 v Brezne ožila automobilová história! Keď hodiny odbili 13:00, ospalé mesto sa prebudilo na rachot viac ako 70 historických vozidiel, ktoré hrdo defilovali smerom k MÚZEU DVOJITÝCH ČERVENÝCH AUT. Bol to pohľad na pohľad, oslava nadčasového pôvabu klasických automobilov
October 14th
BMW OLD SCHOOL VIBES
BMW OLD SCHOOL VIBES💙🤍🖤 úžasná udalosť, ktorá sa konala v múzeu DOUBLE RED CARS – deň plný obdivu k legendárnym modelom ako cs2000, e21, e23, e28, e30, e32, e34, e36, M3, M3 , a zákazkové výtvory od tunerov ako KHL Langenberg, KOENIG SPECIALS, MATTIG TUNNIG, ALPINA, TAJFUN. Nadšenci sa stretli, aby oslávili bohaté dedičstvo BMW, preskúmali jeho históriu a užili si zľavnený vstup do múzea s kľúčom od BMW. Ďakujeme všetkým, ktorí urobili toto podujatie nezabudnuteľným. Viac vzrušenia čaká v múzeu DOUBLE RED CARS!
November 4th
SKODA RABBIT SHUT UP & DRIVE
TUNING ZRAZ „SHUT UP AND DRIVE“! Brezno, ktoré sa konalo 4. novembra o 12:00, zelektrizovalo príchod legendárneho modelu ŠKODA RABBIT AK-47, ktorý jeho tvorca Adam Králik zreštauroval do dokonalosti. Toto ikonické vozidlo, známe v Českej republike a na Slovensku, sa preslávilo v hudobnom videu RHIANNA „SHUT UP AND DRIVE“, uchvátilo nadšencov a ozdobilo nespočetné množstvo stien. Podujatie predviedlo nielen automobilové majstrovstvo, ale uctilo aj históriu tuningovej scény, pričom burácajúci motor VR6 modelu ŠKODA RABBIT AK-47 zanechal nezmazateľnú stopu. S približne 70 prvými cenami za najlepší tuning v regióne, ako aj s mnohými oceneniami z celej východnej a strednej Európy, bolo podujatie mimoriadne úspešné a oslavovalo vášeň a vynaliezavosť tuningovej komunity. Ďakujeme všetkým, ktorí sa k nám pridali pri tejto mimoriadnej príležitosti. Zostaňte naladení na ďalšie vzrušujúce udalosti v múzeu DOUBLE RED CARS!
2024
May 18th
at 10:00
MADE IN CZECHOSLOVAKIA
Vydajte sa s nami na nostalgickú cestu na zraz československých automobilov a motocyklov „MADE IN CZECHOSLOVAKIA“ 18. mája 2024 so začiatkom o 10:00 v Brezne. Majitelia československých vozidiel sú pozvaní zažiť autentický výbuch z minulosti, kde vzduch napĺňa duch nostalgie. Majitelia československých vozidiel budú mať ako špeciálnu pozornosť zľavnený vstup do múzea*. Nepremeškajte jedinečnú príležitosť osláviť československé automobilové dedičstvo!
June 1st
at 10:00
BMW OLD SCHOOL VIBES PART 2
Po neuveriteľnom úspechu našej predchádzajúcej akcie BMW OLD SCHOOL VIBES bude 2. časť ešte lepšia. S vystavenými klasickými BMW a nadšenými fanúšikmi bola prvá udalosť hitom a všetci sa tešili na ďalšiu. Pripravte sa na viac nostalgie, zábavy a jedinečného zážitku BMW!
June 8th
at 10:00
MERCEDES OLD SCHOOL VIBES
Pripravte sa na výbuch z minulosti s podujatím MERCEDES BENZ OLD SCHOOL VIBES! Pridajte sa k nám 8. júna 2024 v Brezne od 10:00 hod. Obdivujte viac ako 100 klasických vozidiel Mercedes, od 70. rokov až po najnovšie modely. Či už ste fanúšik alebo majiteľ, príďte predviesť svoj Mercedes a užite si zľavnený vstup do múzea s kľúčmi od Mercedesu. Nenechajte si ujsť tento nezabudnuteľný zážitok!
June 21th -22th
at 16:00
ITALIAN CARS MEETING
Prepare yourself for the ITALIAN CARS MEETING, featuring a special guest, the one-of-a-kind DETOMASO PANTERA SI, one of only 38 in the world! Join us from June 21, 2024, at 16:00 until June 22, 2024, at 14:00 in Brezno. Marvel at over 100 Italian beauties, including Ferrari, Detomaso, Lamborghini, and more. Bring your "Italian" and enjoy discounted museum entry with your Italian car keys. Don't miss this exclusive opportunity to witness automotive excellence!
June 28th -30th
SLOVAK CAR FESTIVAL
Pripojte sa k nám na Slovak Car Festival, k poprednej európskej automobilovej extravagancii! Pripravte sa ponoriť sa do sveta motorov, rýchlosti a čistého vzrušenia. Zažite ohromujúce ukážky úžasných áut, vzrušujúce výkony a pútavé rozhovory s odborníkmi na autá. Či už ste vášnivý automobilový nadšenec alebo jednoducho zvedavý, Slovak Car Festival sľubuje nezabudnuteľný a vzrušujúci zážitok pre všetkých! Nenechajte si to ujsť!
July 13th
at 10:00
RETRO TUNERS SHOW
Zažite bezprecedentnú výstavu, ktorá predstaví tie najbláznivejšie a najdrahšie tunery v histórii, aké v Československu ešte nevideli! Ponorte sa do sveta celebrít, elitných športovcov, NARCOS a miliardárov a preskúmajte ikonické prispôsobovače z éry retro tuningu ako GEMBALLA, BRABUS, STROSEK, KOENIG SPECIALS, ALPINA, RIEGER, AMG, K.H.L. Langenberg, VEILSIDE DESIGN a ďalšie z 80. a 90. rokov. Zistite, prečo si títo legendárni tuneri vyslúžili prezývku „KOKAÍN TUNERI“ a aký majú vplyv na automobilový svet. Nenechajte si ujsť túto mimoriadnu cestu do ríše jedinečných a extravagantných automobilových výtvorov!
September 7th
at 10:00
VETERANS MEETING
Gear up for a journey through automotive history at the upcoming Veteran Meetup! Join fellow enthusiasts of vintage and classic cars on September 7, 2024, in Brezno, as we gather to admire over 100 veterans and youngtimers. This nostalgic event promises to transport you back in time with its stunning lineup of vehicles from past eras. Bring your own classic car and enjoy discounted museum entry as we celebrate the timeless beauty of automotive history!
September 14th
at 11:00
SUPERCAR AND SPORTS CAR
Pridajte sa k nám na vzrušujúce stretnutie superáut a športových áut 14. septembra 2024 so začiatkom o 11:00 v Brezne. Zažite vzrušenie z pohľadu na niektoré z najlepších vozidiel, ktoré brázdia cesty Československa, všetko na jednom mieste.
October 5th
at 10:00
TOKYO DRIFT
Mark your calendars for Tokyo Drift, the Japanese Car Meet on October 5, 2024, starting at 10:00 in Brezno. Experience over 100 automotive samurais gathering in one place, featuring iconic brands like Nissan, Toyota, Mitsubishi, Datsun, VeilSide and more...